ایجاد مشکل در دانلود فیلم هادوستان و کاربران گرامی؛ با سلام و احترام:همانطور که مطلع هستید در روزهای اخیر مشکلاتی در دانلود فیلم ها ایجاد شده و نا رضایتی هایی برای کاربران که در ادامه لازم دیدیم توضیحاتی خدمت شما عرض کنیم.
البته کاربرانی که اکانت ویژه خریداری نموده ولی مشکلاتی در دانلود داشتند در صورت تمایل هزینه آنها بازگشت داده خواهد شد که در ادامه توضیحات بیشتر ارایه میگردد.

فقط از شما خواشمندیم که لطف نموده و یکی دو دقیقه وقت صرف نمایید و این متن را بخوانید:سالها است که سایت ایران رسانه آغاز به کار نموده ولی از ابتدای تابستان سال قبل تصمیم به ایجاد بخشی برای دانلود فیلم با لینک مستقیم گرفتیم.
هدف ما این بود که به ساده ترین راه کاربران دانلود کنند و فقط با یک کلیک. و علاوه بر اینکه کاملا رایگان باشد، حتی نه نیازی به عضویت و ورود به سایت باشد و نه حتی فایلها رمز داشته باشند و نه حتی مانند خیلی از سایتها تبلیغات زیاد در سایت قرار دهیم و هر کار دیگری که ساده ترین راه دانلود باشد را انجام دهیم

این کار را انجام دادیم تا اینکه در اواخر تابستان تعداد فیلمها زیاد شد و به تبع آن تعداد کاربران و میزان دانلود بسیار زیاد شد که باعث گردید هزینه های سایت بسیار افزایش یابد.
ما برای اینکه بتوانیم به همان روال به کار ادامه دهیم از کاربران درخواست کردیم با کمک های جزئی ما را حمایت کنند ولی متاسفانه حتی یک مورد حمایت هم صورت نگرفت ولی باز تا آخر اسفند با صرف چند میلیون هزینه به همان روال ادامه دادیم ولی دیگر پرداخت هزینه های سایت برایمان مقدور نبود و مجبور بودیم یا سایت را تعطیل کنیم و یا آن را پولی کنیم.
هزینه بسیار کمی برای سایت در نظر گرفتیم که هر چند باز هم هزینه ها را تامین نمیکرد ولی لااقل به دلیل کاهش دانلودها، هزینه ها را نیز کاهش میداد.
باز به همین روال کار را ادامه دادیم ولی کاربران زیادی دیگر از سایت ما بازدید نمیکردند و تصمیم داشتیم لااقل بخش هایی از سایت را مجددا رایگان کنیم ولی متاسفانه شرکتی که از آن سرور برای قرار دادن فیلمها خریداری کرده بودیم مشکلاتی ایجاد کردند و ابتدا نیمی از فایلهای ما را با بی مبالاتی از بین بردند و در چند روز اخیر تمام سرور و فیلمها از دسترس خارج شده و علیرغم اینکه هزینه های آن را پرداخت کردیم هیچ پاسخی به ما نمیدهند و باعث وارد کردن ضرر زیادی به ما شده اند.

با این شرایط یا بایستی سایت را تعطیل کنیم و یا با همکاری شما همراهان گرامی به فعالیت ادامه دهیم.
ما ده ها و صدها فیلم ایرانی، خارجی و انیمیشن تهیه کرده بودیم که در سایت قرار دهیم و اگر هر کاربر حتی فقط دویست تومان کمک کند میتوانیم یک سرور از شرکتی معتبر خریداری کنیم و به سرعت ابتدا لینک فیلمهایی که در سایت هستند را اصلاح کنیم و سپس سایر فیلمها را اضافه نماییم.

البته بخشی برای کاربرانی که به هر میزان کمک مالی میکنند قرار خواهیم داد که فیلمهای درخواستی آنان را برایشان قرار دهیم و لینک دانلود تعداد زیادی فیلم به جز فیلمهایی که در سایت هستند برایشان ارسال میکنیم.

با حمایت های جزئی شما میتوانیم با کمک هم سایتی تک در بین سایتهای دانلود ایجاد کنیم و شما نیز از همکاران و صاحبان سایت باشید.

اگر هر کس بگوید که با کمک من و یک نفر تفاوتی ایجاد نمیشود و همه اینگونه فکر کنند مانند سابق هیچ حمایتی از سایت نمیشود.

در صورت تمایل به حمایت از سایت ایران رسانه (حمایت مالی و غیرمالی) بر روی لینک زیر کلیک نمایید:حمایت از ما

 قابل توجه کاربران دارای اکانت ویژهضمن عذرخواهی از شما، متاسفانه به دلیل کلاهبرداری شرکتی که فیلمها روی سرور آن شرکت قرار داشت، علیرغم اینکه هزینه های مربوطه را به آنها پرداخت کردیم، مدتی است که اختلالی در دانلود برخی فیلمها ایجاد شده بود و چند روزی است که به طور کامل سرور قطع شده و فیلمها قابل دانلود نیستند.
 
علیرغم اینکه ما نیز ضرر و خسارتهای زیادی داشتیم ولی به هر حال هر چند هزینه اکانتها ناچیز بوده، نمیتوانیم ضرری را متوجه کاربران بدانیم. و کاربرانی که در طول مرداد ماه اکانت خریداری نموده اند، میتوانند از طریق صفحه تماس با ما، کد ره گیری و یا مشخصات اکانت خود را به همراه یک شماره همراه اعتباری برایمان ارسال کنند تا به میزان هزینه ای که برای خرید اکانت پرداخت نموده اند، آن خط موبایل را شارژ کنیم.
 
 

البته از آنجا که درخواست حمایت از کاربران کردیم، هر کاربری که این درخواست را ارسال نکند به عنوان کاربر ویژه و حامی و همکار سایت محسوب میگردد و مزایایی که برای این دسته از کاربران در نظر گرفته خواهد شد، برای این کاربران نیز اعمال میگردد.


 با سپاس
ایـــــران رســـانــه

 
  
 
 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *